DataMeczTypKursWynik
19.02forze vs SproutSprout2,10
19.02pro100 vs KingiunKinguin -2,51,75

Typy dnia

Łatwą szansą zarobku i sporą dawkę emocji dostarczą wam typy bukmacherskie. Wytypowanie meczu, jeśli się nie gra wydaję się być bardzo proste, jednak jak już się gra to się człowiek dowiaduję, że w każdym tygodniu jest drużyna, która przegrywa mecz, a na papierze wyglądała o niebo lepiej od przeciwnika.

Typy dnia, typy na dziś, takich fraz w internecie można znaleźć naprawdę sporo. Jednak warto sprawdzić stronę zanim się zacznie z niej korzystać i poobserwować typy dnia, które dodają i czy się one zgadzają. Z drugiej strony także nie ma co się przejmować 1, 2 przegranymi w tygodniu bo jeśli na 7 typów w tygodniu taka strona trafi 5 to i tak cały czas jest na plusie i można na niej zarobić. Takie strony posiadają specjalistów, którzy nie zajmują się niczym innym jak analizowaniem danego spotkania pod kątem kursów, które zaproponował bukmacher i szukaniu takich meczy, gdzie kurs jest zdecydowanie wyższy niż wydaję się osobie, która to analizuję.

Nasza strona posiada w swoich szeregach specjalistów i nie warto rezygnować po jednej przegranej. Liczy się przede wszystkim bilans w skali całego miesiąca, który ZAWSZE u nas jest dodatni.